Wodaplug2 - nový model Homeplug AV adaptéru s podporou QoS, rozšíření prodejní sítě

 

Společnost Tomorrow Systems, s.r.o., výrobce produktů vlastní značky WODASIGN, uvádí na trh novinku v sortimentu zařízení pro přenos dat po elektrické síti v podobě modelu Wodaplug2 200 Mbps AV s podporou funkce QoS. Výhody tohoto řešení spočívají v implementaci řešení QoS do technologie Home Plug. Zákazník tím získává nově možnost využít prioritizace určitých paketů dle standardu QoS v síti Home Plug. Praktické využití tohoto rozšíření spočívá především při provozu specifických datových služeb, kde je maximální prioritou nepřerušenost datového toku, příkladem populárních aplikací tohoto typu je internetová telefonie (VoIP) nebo internetová digitální televize (IPTV). Model je plně kompatibilní s původním modelem Wodaplug2 200 Mbps. Se staršími modely o rychlosti 14 Mbps resp. 85 Mbps Může koexistovat v jedné elektrické síti, nemůže však s nimi síť tvořit. Další novinkou tohoto modelu je přítomnost dvou tlačítek přímo na zařízení, které umožňují snadné párování 2 zařízení do VLAN chráněné náhodným 56bitovým heslem nebo reset do továrního nastavení bez nutnosti instalace konfigurační utility. Masová dostupnost je plánována na polovinu listopadu 2007. Vzorky dostupné okamžitě.

 

Wodaplug2 200M získal velmi slušné ocenění v recenzi CHIPu, kde byly především vyzdviženy jeho vlastnosti v extrémních podmínkách a výborný poměr výkon/cena.
Citujeme z článku : Ránou jsou pro homeplugy elektrické hodiny, které rychlost výrazně snižují. Pokud tedy budete chtít mít jednu síť se sousedem, zapomeňte na bleskové rychlosti. Světlou výjimkou byl WodaPlug2, který si s průchodem přes měřič elektrického proudu poradil nejlépe a výrobce udává dosah i 200 metrů. Při tvorbě sítě v bytovém domě či mezi sousedními domy bude tedy nejlepší volbou.

 

 

Informace o těchto produktech naleznete na www.wodaplug.com .

 

Počínaje listopadem 2007 jsou produkty WODASIGN nově v nabídce firmy Penta CZ s.r.o. Rozšíření prodejního kanálu o dalšího hráče z oblasti předních IT distributorů má přinést lepší pokrytí trhu především v segmentu IT dealerů. Všichni stávající hlavní distribuční partneři ( Konsigna, i4WiFi, Aspa, Intelek a WiFi Centrum ) zůstávají. 

 

http://www.penta.cz/default.asp?cls=stoitems&fulltext=wodaplug

 

 

Doporučená koncová cena adaptérů WodaPlug2 200Mbps AV (balení 2ks) je 3490,- Kč bez DPH

 

Výrazné slevy pro dealery!

Dalsi clanky:
Unikátní reproduktory Xm-i konečně v ČR a SK !
Stěhujeme se !
Vzhledem k stále se množícím záchranám disků, které již prošly pokusem o záchranu "od profesionálů" bychom Vás nejdříve, než disk někam pošlete požádali o následující:
Recenzička na WODAPLUG adaptér - rozvod Internetu po el. vedení v bytovém domě přez různé fáze a el. hodiny
Zajímá vás co je technologie PowerLAN a WodaPlug ?
chcete zaslat aktuální ceník COMPEX a on-line informace o skladové dostupnosti ?
 WODAPLUG-PowerLAN

 WodaSign distribution

        Compex

       (networks @ work )

       

 X-MINI  mobilní repro
      

  Data Recovery 

   

BAR PENZION ORANGUTAN

    online cenik produktů 

Copyright Š 2003 Tomorrow Systems Company
E-SHOP COMPEX SECURITY OBNOVA DAT PŘIPOJENÍ SYSTEMY TOPLIST ZÁCHRANA WODASIGN POWERNET