Vzhledem k stále se množícím záchranám disků, které již prošly pokusem o záchranu "od profesionálů" bychom Vás nejdříve, než disk někam pošlete požádali o následující:

  10.11.2005
   Vzhledem k stále se množícím záchranám disků, které již prošly pokusem o záchranu "od profesionálů" bychom Vás nejdříve, než disk někam pošlete požádali o následující:

1. nedávejte Váš HDD do první firmy, která údajně tuto službu provádí (v ČR jsou cca dvě místa, které lze nazvat odborným pracovištěm)
2. před provedením záchrany dat z média (většinou po analýze) si vyžádejte konečnou pevnou cenu a v žádném případě nesouhlaste s postupem "asi tolik". Od zákazníků víme, že praktiky některých firem záchrany a destrukce disku a poté defakto vydírání zákazníka jsou standardním postupem.
3. Mějte na paměti, že pokud přijdete z již "pokusně opravovaným diskem" nebo s diskem, kde rádoby profi firma již záchranu zkoušela, snižujete si šanci a zvyšujete si cenu u nás (jsme schopni prokázat selhání několika "profi firem" v záchranách a jsme schopni předat kontakty na zákazníky, kteří to potvrdí)
4. pokud někde čtete "zachráníme 99%, 98 nebo 97%", zkuste se nejdříve zamyslet, než jim svůj disk svěříte s odkazem na bod 3.

Záchrana vašich dat je citlivý proces a pokud je svěřen do neodborných rukou, drasticky si tím snižujete šanci. Dále se chceme vyhnout jevu poslední doby, kdy fungujeme coby druhá firma, kde záchranu vyzkouším. Vzhledem k tomu, že disponujeme opravdovým odborným HW zařízením k obnově dat, podaří se nám v 75% data i po zásahu jiných firem získat. Je na Vás, zda se naši radou budete řídit.
Dalsi clanky:
Unikátní reproduktory Xm-i konečně v ČR a SK !
Wodaplug2 - nový model Homeplug AV adaptéru s podporou QoS, rozšíření prodejní sítě
Stěhujeme se !
Recenzička na WODAPLUG adaptér - rozvod Internetu po el. vedení v bytovém domě přez různé fáze a el. hodiny
Zajímá vás co je technologie PowerLAN a WodaPlug ?
chcete zaslat aktuální ceník COMPEX a on-line informace o skladové dostupnosti ?
 WODAPLUG-PowerLAN

 WodaSign distribution

        Compex

       (networks @ work )

       

 X-MINI  mobilní repro
      

  Data Recovery 

   

BAR PENZION ORANGUTAN

    online cenik produktů 

Copyright Š 2003 Tomorrow Systems Company
E-SHOP COMPEX SECURITY OBNOVA DAT PŘIPOJENÍ SYSTEMY TOPLIST ZÁCHRANA WODASIGN POWERNET