Tomorrows security & netwoks

  • konzultace v oboru bezpečnosti IT
  • vypracování a realizace bezpečnostních konceptů
  • bezpečnostní audity
  • instalace a konfigurace firewallu
  • instalace a konfigurace DMZ
  • instalace a konfigurace VPN (virtual private network)
  • průnikové penetrační testy
  • speciální projekty
  • projekty a zpracování bezdrátových a pevných sítí
  • projekty a návrhy telefonních sítí
Konzultace v oboru informační bezpečnosti
identifikace zdrojů ohrožení, analýza rizik, průnikové testy, definice bezpečnostních opatření, bezpečnost dat, bezpečnost komunikace, síťová bezpečnost, antivirová ochrana, bezpečnost software a hardware, zálohování, organizace IS.
Specifické konzultace, tyto konzultace jsou prováděny vždy specificky pro daný projekt.
Vypracování a realizace bezpečnostních konceptů, akční plán pro realizaci bezpečnostního procesu, bezpečnostní politika, bezpečnostní projekt, implementace IT bezpečnostních opatření, školení a osvěta managementu a zaměstnanců, trvalý proces zajištění IS/IT bezpečnosti. Bezpečnostní audit - identifikace zdrojů ohrožení, analýza rizik, definice bezpečnostních opatření, audit nastavení a chodu daného systému

Průnikové testy
proniknutí do technologické infrastruktury za účelem simulovaného pokusu o zneužití dat, provádění pravidelných průnikových testů.


Projekty struktur typu Firewall a VPN (virtual private network)
projekty realizace a implementace řešení FireWall a VPN pro daného zákazníka včetně auditu stávajícího řešení. Bezpečnostní koncept - bezpečnostní koncept je obyčejně výsledkem bezpečnostní analýzy. Individuální koncept bezpečnosti je načrtnut se zaměřením na specifika a požadavky zákazníka. Nebere v okolnosti jen technické komponenty, ale také organizační a lidský faktor. Bezpečnostní koncept by měl říkat jakým způsobem se bude vyvíjet celková bezpečnost organizace a jaké kroky a priority je třeba stanovit pro jeho dodržování.

Tomorrows internet, hlasové a datové sl.

Hlasové služby
Volba operátora, předvolba operátora Přímé hlasové služby Služby se zvláštním tarifem – předvolby 800, 844 a 90X, pro možnost volby způsobu, jak budete komunikovat s vašimi zákazníky.

Připojení k Internetu

připojení v oblasti Radlic, Praha 5

Datové služby
VPN – vytvoření virtuální privátní sítě. Přenosové okruhy

Tomorrows datarestore

 

Vybavením a zázemím je naše společnost připravena pomoci všem, kteří mají problém se záchranou dat, na tomto webu naleznete dále informace o poruchovosti nosičů dat, statistiky, výpočty. Vše je pouze na bázi čísel a nejedná se o fakta jakkoliv vymyšlená. Je pouze na uživateli, zda se bude dle těchto údajů orientovat.
   Jisté je, že informace zde uvedené mohou určitým způsobem pomoci k výběru těch nejspolehlivějších datových nosičů a v případě jejich kolapsu jsme zde schopni data zachránit, orientační procentuální výpočet šance záchrany je ojedinělý unikátní samostatný databázový systém, neustále doplňovaný novými daty a poznatky a je Vám zcela k dispozici.
   Ovšem jakkoliv se pokoušíme závady globalizovat, každá záchrana dat je originální proces a může trvat od několika minut až po 150 hodin na nejdražších strojích, jichž je v celé evropě pouze několik kusů.
 
  V současné době operujeme v ČR&SK, Německu, Nizozemí a Anglii, připravujeme zastoupení pro Norsko a další země. Našimi zákazníky počínaje domácími uživateli, korporace, vládní úřady a další instituce. Uplatňujeme systém zasílání přepravní službou i sběrem u našich agentů.

 

Tomorrow Trade


se zabývá prodejem, servisem a předváděním nejnovějších IT technologií. Nabízíme osobní počítače, serverová řešení a produkty firmy Apple. Kromě nabídky produktů poskytujeme poradenskou činnost v oboru IT technologií. Své znalosti a zkušenosti Vám rádi předají naši vysoce kvalifikovaní pracovníci. Připravujeme kompletní vybavení pro malé i velké kanceláře, pomůžeme Vám s výběrem těch nejvhodnějších PC komponent, zaškolíme Vaše zaměstnance. Snažíme se dynamicky reagovat na potřeby zákazníků a proto vedeme řadu jednání se zahraničními výrobci HW. Chceme ji¾ tento rok obohatit český trh o dal¹í kvalitní komponenty.

 Tomorrow Technologies


je samostatná divize zaměřená na vývoj informačních systémů a internetových aplikací. Tomorrow Systém vyvinul pro svoje vztahy s dodavateli a koncovými zákazníky, obchodní model  - elektronický obchod pro sféru B2C i B2B, dále systém CRM (Customer Relation Management). Systémy jsou plně připraveny pro technologii elektronického podpisu. Díky těmto technologiím jsou řízené veškeré naše aktivity prostřednictvím sítě Internet.

 


 WODAPLUG-PowerLAN

 WodaSign distribution

        Compex

       (networks @ work )

       

 X-MINI  mobilní repro
      

  Data Recovery 

   

BAR PENZION ORANGUTAN

    online cenik produktů 

Copyright Š 2003 Tomorrow Systems Company
E-SHOP COMPEX SECURITY OBNOVA DAT PŘIPOJENÍ SYSTEMY TOPLIST ZÁCHRANA WODASIGN POWERNET